Волинська поліція шукає «нові кадри»

news

У поліції не вистачає співробітників, тому оголошують конкурсний набір на вакантні місця.

Про це повідомив сьогодні, 2 серпня, під час прес-конференції Петро Шпига, т.в.о. начальника Головного Управління Національної поліції у Волинській області. Він зазначив, що з 2 по 31 серпня оголошується конкурсний відбір на службу до поліції.

Відповідно до закону «Про Національну поліцію відбір буде проводитися поліцейською комісією, до скаладу якої входить п’ять осіб – голова комісія Олександр Тиводар, голова правління ГФ «Варта порядку», секретар комісії – Сергій Рижков, приватний підприємець, засновник навчально-творчого центру «Озерний вітер», члени комісії – Володимир Солоненко, начальник управління превентивної діяльності ГУНП у Волинській області, Олександр Вовченко, т.в.о. начальника управління патрульної поліції в м. Луцьк, , Сергій Кудрявцев, виконавчий директор громадської організації «Лікарняна каса «Допоможемо собі», представник громадськості.

За словами Петра Шпиги, після проведення відповідних атестацій, у поліції не вистачає більше 200 працівників, у тому числі це 15 слідчих та 45 дільничних офіцерів поліції.

Конкурсний відбір на службу передбачатиме три етапи: перший – тестування на знання законодавчої бази, на загальні здібності та навички, а також психологічний тест; другий етап – це перевірка рівня фізичної підготовки і третій – це співбесіда.

Прийом анкет триватиме із 2 по 31 серпня. Усі деталі про відбір можна знайти на офіційному сайті ГУ НП у Волинській області, окрім того є можливість подати анкету онлайн.

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев