Волинська поліція розшукує жінку, підозрювану у злочині

news

Луцьке відділення поліції Головного управління Національної поліції України у Волинській області розшукує громадянку Чижук Надію Олександрівну, 16 березня 1992 року народження, українку, (особа ромської народності). Про це повідомляє прес-служба волинської поліції.

Жінка — уродженка Волинської області Ківецівського району села Озерце, жителька Волинської області Луцького району (с. Липини вул. Вереснева, 45), не працює. Волинянку розшукують за ознаками скоєння злочину, передбаченого ч. 2 ст.345 (умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу чи його близьким родичам побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків) Кримінального Кодексу України та згідно з ухвалою про дозвіл на затримання з метою приводу до Луцького міськрайонного суду Волинської області від 30.12.2015 року.

Поліція просить громадян повідомити Луцькому відділенню поліції Головного управління Національної поліції України будь-яку інформацію, що стосується розшукуваної особи. Адреса: м. Луцьк вул. Боженка, 34.

Мобільні номери чергового: 095-050-82-79; відділу розшуку: 099-638-16-10, або на екстрену лінію „102”.

0 Комментариев