Волинська боксерка отримала міжнародну премію

news

У листопаді ковельчанка Тетяна Коб, неодноразова чемпіонка України, учасниця Олімпійських ігор 2016 року, стала срібною призеркою чемпіонату Європи з боксу серед жінок. А вже у грудні титуловану спортсменку запросили в Одесу на урочисту церемонію нагородження міжнародною премією за високі заслуги і досягнення в спорті «Золотий мангуст».

Тетяна стала володаркою статуетки, — повідомляють на сайті Ковельської мерії.

Цьогоріч у заході взяли участь близько 460 відомих особистостей з 12 країн світу. Цікаво, що організатори свята розширюють не лише географію, а й з кожним роком охоплюють все більше видів спорту. Якщо на початку володарями «мангустів» ставали представники єдиноборств, то в цьому році серед нагороджених і наш каноїст Юрій Чебан (дворазовий Олімпійський чемпіон 2012 і 2016 років), вірменський важкоатлет Гор Мінасян (срібний призер Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро, призер чемпіонатів світу і Європи), українська стрибунка у воду Анна Красношлик (срібний призер юнацьких Олімпійських ігор 2014, срібний призер чемпіонату Європи 2016).

«Золотий Мангуст» – це єдина міжнародна премія, яка оцінює заслуги спортсменів, тренерів, меценатів, політиків, громадських і державних діячів, опираючись виключно на їхні професійні навички. За час її існування було нагороджено багато спортсменів, чиї імена відомі в усьому світі. Серед них: Василь Ломаченко, Олександр Усик, Ірина Мерлені, Ельбрус Тедеєв, Володимир Продивус, Аліна Шатернікова, Равіль Сафіуллін, Віктор Постол, Ярослав Амосов, Давид Костецкі і багато інших.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев