«Волиньгаз» безкоштовно узаконить газові прилади волинянам

news

У рамках Місячника безпечного і ощадливого використання газу в побуті, «Волиньгаз» пропонує волинянам до кінця листопада 2015 року безкоштовно узаконити газову колонку, котел чи плиту аби уникнути проблем із газопостачанням та його відключенням.

Про це повідомляють у прес-службі ПАТ “Волиньгаз”.

Останніми роками власники будинків активно встановлюють у своїх оселях нові газові прилади. Та досить часто роботи по їх встановленню чи заміні проводять невідомі особи. Між тим, саме  така несанкціонована заміна газових приладів може стати причиною отруєння чадним газом, вибухів та навіть смертельних наслідків. Тому такі прилади мають бути відключені від газопостачання до усунення всіх порушень.

ПАТ «Волиньгаз» готове піти на зустріч споживачам і прийняти в експлуатацію самовільно встановлене газове обладнання. Попри те, що така послуга є платною, працівники газового господарства безкоштовно виконають ескізи змін проекту в існуючій документації і зареєструють прилади в помешканнях абонентів, які добровільно звернуться із цим питанням до «Волиньгазу». Також споживачам, які використовують природний газ для приготування їжі та підігріву води буде безкоштовно встановлено газовий лічильник.

«Якщо у помешканні замінений газовий прилад і наявні усі документи на нього, то споживач може просто надати до ПАТ «Волиньгаз» цей пакет документів і таким чином узаконити наявний удома газовий прилад.» – пояснює перший заступник голови правління – головний інженер «Волиньгазу» Сергій Галянт.

Акція діятиме до кінця листопада 2015 року. Перелік необхідних документів та консультації з приводу перевірки та оформлення самовільно встановленого обладнання можна отримати за телефоном Єдиного вікна ПАТ «Волиньгаз» 0-800-501-406 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів) та 0332-77-69-08.

0 Комментариев