Волинь попрощалась із бійцем Олександром Бондарем

news

Сьогодні, 7 лютого, в селі Лички Ківерцівського району в останню путь провели сержанта 24 ОМБР Бондара Олександра Вікторовича. Панахиду по загиблому відслужив благочинний УПЦ КП отець Іван. Про це у мережі Фейсбук написав Анатолій Пушкін.


«Як радник голови та депутат Ківерцівської районної ради від В.О. «Свобода» з побратимами теж вшанували світлу пам′ять Олександра. Щоб провести в останню путь побратима по зброї військові 24 омбр, з якими служив Олександр винайняли за свій кошт транспорт та приїхали з Яворівського полігону в кількості 45 бійців. Серед них було і п′ять бійців НАТО, які в цей час проводять спільні навчання. Зі слів побратимів по зброї, Олександр Бондар був справжній воїн, патріот та надійний друг. З 2013 року він ніс службу за контрактом. Приймав активну участь в російсько-українській війні на сході України. О 4 годині ночі, 04.02.2016 року Олександра намагались розбудити для того, щоб продовжувати топити буржуйку, але він вже був мертвий.

Лікарі повідомили, що обірвався тромб і це спричинило смерть. На похороні було близько однієї тисячі чоловік. Серед них були очільники районної влади. Від будинку до кладовища труну Героя на руках несли товариші по зброї, а це було близько одного кілометра. Поховали Героя Олександра під виконання славня України та пострілів автоматів. Вічна пам′ять Герою!” —йдеться у повідомленні.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев