Внесок волинян на оборонні потреби перевищив 400 мільйонів гривень військового збору

news

Упродовж трьох кварталів 2022 року на Волині до держбюджету сплачено 412,6  мільйона гривень військового збору. 

Це на 111 мільйонів гривень більше проти аналогічного періоду торік.

«Фінансування заходів оборонного характеру – безумовний пріоритет нашої країни у період воєнного стану. Сплачуючи податки, кожен робить свій посильний фінансовий  внесок у перемогу над загарбником. Позитивна динаміка надходжень військового збору в області – переконливий аргумент на користь збереження робочих місць волинськими працедавцями  та свідчення їх високої податкової дисципліни», – запевняє в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

 Посадовець підкреслив, що лише із зарплати офіційно працевлаштованих громадян здійснюються відрахування військового збору та податку на доходи фізичних осіб. Тобто, легально працевлаштована особа щомісяця фінансово допомагає українському війську ефективно протидіяти ворогу.

У Головному управлінні ДПС у Волинській області наголошують: підтримати країну фінансово можуть громадяни, котрі відзвітуються у рамках податкової амністії. 

Держава запропонувала до 1 березня 2023 року на компромісних умовах подати одноразову добровільну декларацію про активи, що придбані у минулі податкові періоди за доходи без належного оподаткування. 

Особи, які задекларують такі активи та перерахують до бюджету одноразовий збір, звільняються від кримінальної, адміністративної та фінансової відповідальності за ухилення від оподаткування в минулому.   

Щоб скористатися правом на податкову амністію потрібно заповнити в Електронному кабінеті і подати одноразову добровільну (спеціальну) декларацію, згодом – сплатити передбачений спеціальний збір. Про те, як це зробити правильно – детальна інформація у банері «Одноразове добровільне декларування».

0 Комментариев