Внесок волинських працедавців на соціальні потреби перевищив 3,2 мільярда гривень

news

На Волині надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за підсумками семи місяців 2021 року перевищили 3,2 мільярда гривень.

Таким чином, в області сплачено на 663 мільйони гривень єдиного внеску більше проти аналогічного періоду торік.

Такий вагомий ріст надходжень єдиного внеску переконує, що більшість волинських працедавців – надійні партнери держави в питанні забезпечення бюджетних надходжень, – констатують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Саме відповідальність працедавців в питанні нарахування і сплати єдиного внеску – головна передумова стабільних надходжень і, відповідно, соціальних видатків. Наразі в області має місце ріст сплати ЄСВ на 26 відсотків. Це означає, що волинські роботодавці переважно повною мірою виконують свої зобов’язання і цим дбають про найманих осіб, які в разі настання страхового випадку матимуть соціальні гарантії від держави,

– зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

У податковій  службі Волині застерігають роботодавців від використання  праці трудових нелегалів. Застосовані штрафні санкції за використання неоформлених належним чином найманих осіб можуть суттєво перевищити зекономлені податки, – звертають увагу в Головному управлінні ДПС у Волинській області.

0 Комментариев