Внаслідок суботнього обстрілу постраждав один працівник енергетичної компанії – він перебуває у лікарні

news

Вже кілька днів поспіль працівники енергетичної сфери міста працюють в режимі 24 години на добу, усуваючи наслідки суботніх терористичних атак об’єктів інфраструктури.  

Розпочинаючи позачергове засідання виконавчого комітету Луцької міської ради, міський голова Ігор Поліщук подякував енергетикам, працівникам ПрАТ“Волиньобленерго” та НЕК “Укренерго”, які вже третю добу працюють, ліквідовуючи наслідки ракетних ударів.

“Багато людей запитують, чому немає детальної інформації щодо ліквідації ракетного обстрілу, який був у суботу. З міркувань безпеки не можемо публікувати усю інформацію, яку маємо. Необхідно поставитися до цього з розумінням. На сьогодні саме безпека є на першому місці. Внаслідок ракетного обстрілу постраждав працівник, який був на цьому енергетичному об’єкті. Він отримав опіки та перебуває в лікарні. Постраждало 12 приватних будинків, у семи з них пошкоджено дах, ще є кілька гаражів. Наші працівники в суботу виїхали на місце події. Всі ті пошкодження, що були критичні, уже, фактично, зробили, замовили вікна, почали ремонтувати дахи”,– повідомив міський голова.

За інформацією: Луцької міської ради 

0 Комментариев