Візовому режиму з російською федерацією акти бути

news

З 1 липня громадяни Росії не зможуть перекинути кордон з Україною не маючи візи. Президент України Володимир Зеленський анонсував  офіційне запровадження візового режиму для росіян.

Володимир Зеленський повідомив, що  17 червня Кабінет міністрів має ухвалити постанову “Про припинення дії Угоди між Урядом України і Урядом Росії про безвізові поїздки громадян” , яка впроваджує з 1 липня вагомі зміни.

Такому рішенню передувала петиція щодо безвізуї з сусідом-агресором, яка з’явилася на сайті Офісу Президента у травні 2022 року.

Вона набрала понад 26 тисяч голосів. Володимир Зеленський 25 травня підтримав петицію та подякував українцям за активну громадянську позицію. Президент наголосив, що питання – важливе та нагальну, особливо зараз у межах протидії загрозі національній безпеці, суверенітету й територіальній цілісності нашої держави

На тлі повномасштабної російської агресії порушене питання є важливим і нагальним, відтак необхідність посилення режиму контролю за в’їздом громадян Росії на територію України підтримую,

– наголосив президент України.

0 Комментариев