Визначили, хто найкраще грає у футбол у Луцьку. ФОТО

news

У рамках святкування Дня фізичної культури і спорту 12 вересня на стадіоні Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбувся поєдинок розіграшу Суперкубка міста Луцька з футболу серед аматорських команд.

Про це повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

Боротьбу за новий перехідний красень кубок вели чемпіон і володар кубка міста сезону 2014 року команди МАРАДО і НІКО Ветеран-Лучеськ.

Обидві команди з перших хвилин гри показували швидкий, комбінаційний футбол. Глядачі побачили красиві комбінації, влучні удари і майстерну гру воротарів. Перша половина гри не стала результативною для команд. З нічиєю — 0:0 команди пішли на перерву.

Головні події розгорнулися вже на початку другої половини гри. Ветерани більш володіли ініціативою, їх атаки були гострішими і як підсумок — відкрили рахунок на 48 хвилині. Гол забив граючий тренер команди Василь Кохановський. Пропущений гол стрепенув марадівців і вони перейшли у наступ. Через п’ять хвилин Віталій Бондарук зрівняв рахунок.

Гра набула ще більшої гостроти, атаки стали частішими. Одна з таких атак на 59 хвилині завершилась голом у виконанні гравця МАРАДО Андрія Бойко, який і став переможним для його команди.

Отож володарем суперкубка міста Луцька 2015 стала команда МАРАДО.

На урочистому закритті капітан команди МАРАДО Володимир Журибіда з рук голови комітету по фізичній культурі та спорту Луцької міської ради Юрія Волинця отримав кубок, диплом переможця, а гравці — медалі.

Також організатори визначили і нагородили дипломами та призами кращих гравців матчу — Секунду Сергія (МАРАДО) і Матвійчука Петра (НІКО Ветеран-Лучеськ).

На завершення гри учасники зробили фото на згадку.

Організатори матчу та гравці висловлюють слова вдячності ТМ “Червона калина” (директор Леонід Рибачок) за надану спонсорську допомогу.

Автор статті: Олег Горох