Віщують зорі: гороскоп на червень

news

Червень розпочався — найважливіший місяць 2024 року, оскільки саме зараз відбувається перший повітряний трін між Юпітером та Плутоном, який обіцяє глобальні зміни в спілкуванні. Зазвичай взаємодія цих двох планет приносить фінансові трансформації та духовні перетворення, оскільки Плутон відповідає за великі гроші та сексуальність, а Юпітер – за світогляд та розширення.

Для багатьох людей червень відкриє ті двері до мрій, які довго були закриті. Виникне шанс переглянути певні події минулого, щоб оцінити, наскільки ви змінилися. Суть червня — глобально розширити ваші амбіції на майбутнє, але через нових людей та опрацювання старих страхів.

Молодий місяць 6 червня принесе абсолютно нових людей — будьте відкриті, щоб не пропустити щось важливе. Пам’ятайте, що ми можемо краще пізнавати себе через взаємодію з іншими людьми — важливі зв’язки, спілкування, зустрічі та діалоги. Ті, хто довго шукає відносини, зможуть у першій половині місяця отримати цінну інформацію. А Повня в Козерозі 22 червня зробить енергії більш земними — ви побачите те, чого прагнули, і глибоко проаналізуєте, наскільки це вам потрібно.

Місяць завершиться Серединними точками між затемненнями, які відбудуться 21 та 29 червня. Можливо, події з 25 березня до 8 квітня повторяться. Те, що тоді не вдалося або залишилося невирішеним, отримає нові повороти. Проте не робіть на це великої ставки, оскільки Чорний Місяць входить у знак Терезів, починаючи спотворювати взаємини між людьми. Його вплив схожий на світло, яке замість того, щоб давати енергію, може її забирати. Особливо 30 червня всі ми відчуємо, наскільки складними та перевірочними можуть стати деякі контакти чи зв’язки.

Джерело: https://pixelinform.com/

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев