Військові, які вирушають у відрядження або відпустку, можуть отримати спеціальну бронь від “Укрзалізниці”

news

Укрзалізниця активно впроваджує новий алгоритм придбання квитків, спрямований на забезпечення військовослужбовців швидким та зручним способом діставання квитків зі спеціального резерву. Ця ініціатива створена з метою забезпечення кожного захисника та захисниці швидким доступом до залізничного сполучення, особливо під час найбільш пікових сезонів.

Інформаційні джерела підтверджують, що Укрзалізниця розділяє спеціальні квоти на місця для військовослужбовців, які перебувають у відрядженнях або відпустках. Ці квоти надаються через військові комендатури та охоплюють як мінімум 4 купейних та 4 плацкартних місця на кожному рейсі. Це особливо актуально, якщо військовослужбовець дізнається про свою відпустку у відстані від запланованого відправлення поїзда, коли звичайні квитки вже вичерпані.

Для забезпечення оптимального обслуговування, квитки зі спеціального резерву стають доступними на вільний продаж тільки після того, як всі запити від військовослужбовців були вже задоволені. Це забезпечує те, що жоден захисник або захисниця не залишиться без можливості скористатись цією можливістю. До того ж, квитки з такого резерву вивільняються не раніше, ніж за 6 годин до відправлення поїзда, щоб у разі потреби, навіть у випадку екстреного сполучення, військовослужбовці мали змогу скористатись цією можливістю в день відправлення.

Ця ініціатива Укрзалізниці демонструє постійне прагнення підвищувати рівень обслуговування військових та надавати їм переваги під час поїздок. Гаряча лінія, створена спеціально для військових, допомагає забезпечити доступність та оперативність обслуговування, роблячи поїздки залізницею більш комфортними та зручними для наших захисників.

Для того, щоб придбати квитки з цієї «військової» броні, передбачені наступні кроки:

  • звернутись до чергового по вокзалу, який спрямує пасажира до військової комендатури (комендатури знаходяться у Львові, Рівному, Ужгороді, Івано-Франківську, ст. ім. Т. Шевченка, Знамʼянці, Одесі, Миколаєві, Подільську, Харкові, Полтаві, Конотопі, Києві, Житомирі, Козятині, Жмеринці, Дніпрі, Запоріжжі та Покровську) або зателефонувати до Контактного центру Укрзалізниці на спеціально виділену гарячу лінію за номером 0 800 503 222: оператори детально проконсультують пасажира по всьому процесу;
  •  у військовій комендатурі пасажиру по предʼявленню військового квитка та документа, що підтверджує необхідність здійснити поїздку саме в конкретний день (посвідчення про відрядження, відпускний квиток), видадуть талон на придбання квитка;
  •  цей талон треба предʼявити касиру у спеціалізованій касі для військовослужбовців або в будь-якій касі на будь-якому вокзалі. За цим документом пасажиру виведуть з-під спеціальної броні квиток і тут же його можна придбати.

Спеціальна бронь на місця знімається за 6 годин до відправлення поїзда: щоб встигнути отримати талон і придбати квиток – рекомендуємо приїжджати на вокзал за 8 годин до відправлення поїзда або раніше.

Якщо в місті, де знаходиться військовослужбовець, немає комендатури — скористатись спеціальною бронею можна також у всіх касах за предʼявлення ВПД (військового проїзного документа), який дає право на безкоштовну поїздку. Отримати цей документ військовослужбовці можуть у своїх частинах.

 За нашою статистикою на більшості напрямків квитки за «військовою бронею» є в наявності у достатній кількості безпосередньо до дня відправлення. Якщо ж трапиться, що усі броні розібрано — а таке може статися на пікових напрямках у пікові періоди, особливо коли військовослужбовець дізнається про свою відпустку в той же день, коли слід вже їхати — ми готові шукати можливості перевезти військовослужбовців в індивідуальному порядку,

– зазначають в “Укрзалізниці”.

На виділеній спеціально для цього гарячій лінії за номером 📞 0 800 503 222 можна отримати консультацію з усіх можливих рейсів, пересадочних маршрутів, адреси всіх комендатур, кас для військовослужбовців та інформацію щодо спеціалізованої броні на квитки. Дбаємо про те, щоб наші захисники та захисниці #залізно дісталися пункту призначення!

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев