Відвідувачі ЦНАПУ скаржаться на складнощі з оформленням закордонного паспорту

news

  У Центрі надання адміністративних послуг у місті Луцьк повідомили, що завжди вивчають та аналізують звернення громадян. 

Те ж саме  стосується й Книги скарг та пропозицій. Останнім часом у ній побільшало скарг на складнощі з виготовленням закордонних паспортів.

“Поважаємо і любимо усіх наших відвідувачів! І тих, хто з гарними побажаннями і настроєм приходять отримати послугу у ЦНАП, і тих, кого час й обставини змушують гостро реагувати на все, що оточує. Усіх прагнемо зрозуміти і кожному допомогти. 

Щоразу переглядаємо нашу Книгу відгуків та пропозицій, аби стати кращими для вас – більш професійними, уважними, ввічливими. Приємно читати слова вдячності до адміністраторів. Це дає нам сили й наснаги працювати, вдосконалюватись, рости. Направду прагнемо бути для вас корисними і фахово надавати послуги. Тому й критичні відгуки беремо до уваги і намагаємося, при можливості, виправити ситуацію. 

У липні зауваження, переважно, стосувалися складнощів в оформленні закордонного паспорту. В особливих умовах повномасштабної війни надзвичайно зріс попит на цю послугу – у порівнянні з таким же періодом попереднього року майже вдвічі більше прийняли пакетів документів на виготовлення закордонних паспортів. Переконані, що це тимчасово! Просимо усіх з розумінням прийняти таку ситуацію. Будьмо уважними і терпимими один до одного! 

Україна переможе! Слава Збройним Силам і кожному, хто працює заради перемоги!” – зазначили у Луцькому ЦНАП.

Фото ілюстративне з інтернету

0 Комментариев