Відтепер допомогти тваринам Луцького зоопарку стало ще простіше. ФОТО

news

Від сьогодні смартфон у Луцькому зоопарку не просто потрібен, а необхідний! Бо якщо раніше ви могли лише зробити світлини на згадку чи заселфитися, то нині є змога допомогти усім тваринкам, що там мешкають.

Повідомляє Луцький зоопарк у “Фейсбук“.

Отож, відтепер гості Луцького зоопарку за допомогою смартфону зможуть не тільки знімкувати милотних тваринок, а й допомогти їм. Це стало реальним, тому що ПриватБанк запровадив можливість благодійної допомоги тваринам через QR-код.

Усе, що потрібно, аби долучитися до доброчинності та витратити кошти на користь майже 90 видів тварин, – встановити мобільний додаток Privat24, відсканувати код на плакаті, що розміщений на території зоопарку, та підтвердити платіж.

На те, щоби зробити життя улюблених тваринок комфортнішим та долучитися до справи перетворення нашого зоопарку на місце найкомфортнішого відпочинку на природі у межах міста, вистачить лічених секунд.

Допомагати з QR-кодами стало ще зручніше та простіше! – наголошують у ПриватБанку!!!

Автор статті: Iryna Hupalo

0 Комментариев