Відправити посилку в Польщу стало дешевше: Нова пошта Глобал змінює тарифи на міжнародну доставку

news

З  7  липня 2022 року Нова пошта Глобал змінює тарифи на міжнародні відправлення та доставку з міжнародних інтернет-магазинів.

Перша зміна – термін дії акційної послуги «Речі з дому за кордон» подовжено із знижками від 30% до 75%. Клієнти можуть відправляти особисті речі у 25 країн Європи, а розмір знижки залежить від зони доставки, до якої входить країна.

Увесь перелік 25 країн та їх зонування можна дізнатись за цим посиланням https://novaposhta.ua/tarify_md.

Нагадуємо також щодо списку небезпечних, заборонених та таких, що не приймаються до транспортування відправлень, та можливого нарахування митних платежів, в країнах Євросоюзу, для отримувача при оголошеній вартості відправлення понад 44 євро.

Друга зміна – тариф на доставку особистих речей в рамках послуги «Речі з дому за кордон» в Польщу зменшився на 33%. Так, доставка відправлення з України до Польщі складатиме:

до 2 кг – 600 гривень замість 800 грн.,

до 10 кг – 900 гривень замість 1200 грн.,

до 30 кг – 1500 гривень  замість 2000 грн.,

 до  70 кг – 3000 гривень

Третя зміна – у зв’язку зі здорожчанням пального вдвічі, у тому числі й авіа пального,  тариф на «Глобальну доставку» в/із США підвищується на 20%, з інших країн і територій світу – на 10%.

Так, доставка відправлення вагою 0.5 кг зі США коштуватиме 840 грн., а з  іншої країни світу –  від  1100 грн (в залежності від  країни).

Доставка документів вагою до  0,5 кг в США становитиме – 720 грн.,  а в іншу країну світу –  від  880 грн.

Нагадаємо, що розрахувати вартість доставки можна самостійно на сайті за допомогою спеціального калькулятора: https://novaposhta.ua/calculatorinternational.

Четверта зміна – тариф на доставку відправлень із міжнародних інтернет-магазинів через сервіс NP Shopping вагою 0,5 кг збільшиться на 1-2 долари залежно від країни. Тариф на посилки із США збільшується на 2 доларири в середньому у всіх вагових категоріях.

Відтак доставка відправлення із інтернет-магазину вагою 0,5 кг становитиме:

Із США та Англії – 7 доларів,

з Польщі, Німеччини, Іспанії та Франції – 5 доларів,

з Італії та Туреччини – 6 доларів.

Нові тарифи набудуть чинності з 7 липня 2022 р.

0 Комментариев