Відомо хто представлятиме Волинь на Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв у Черкасах

news

Про це стало відомо на урочистій церемонії закриття обласного зльоту учнівських лісництв, який завершив роботу у Луцьку. З 42 шкільних лісництв, які діють на Волині, у ньому взяло участь 17 найкращих.

Про це інформує прес-служба Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Юні лісівники підготували виставки досягнень «Майбутнє лісу у твоїх руках», презентації команд-учасниць, виконали тестові завдання, захистили науково-дослідницькі роботи. За результатами усіх конкурсів дев’ятикласниця Маргарита Бегаль, восьмикласники Мирослава Пась та Катерина Пташник Добренської ЗОШ І-ІІІ ст. Камінь-Каширського р-ну показали найкращий результат. Підкорили серця не тільки журі, а й своїх ровесників. Юні лісівники не приховують радощів, а їх керівник, професійний лісівник, випускник НЛТУ Ростислав Куява щось призадумався.

– У чому справа? – помітив його настрій. – Ви ж перемогли, 11 травня будете представляти Волинь на Всеукраїнському зльоті у Черкасах.
– Спершу, як тільки почув про перемогу, то щиро зрадів, а тепер ось розхвилювався, – зізнався Ростислав Михайлович. – Це ж яка велика відповідальність тепер лежить на наших плечах. Ось і задумався, над чим потрібно ще попрацювати. Це ж всеукраїнський рівень і ми маємо представити Волинь достойно.
А ось Ратнівське учнівське лісництво, яке здобуло ІІ місце (хоч і розділило його з командами Куснищанського та Колківського учнівських лісництв Любомльського і Маневицького р-нів), наступного року прийматиме учасників обласного зльоту. Про це повідомила заслужений працівник освіти України, директор Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Валентина Остапчук.
– Віднині започатковуємо ще одну добру традицію, – повідомила Валентина Адамівна. – Переможець має потрудитися для України на Всеукраїнськім зльоті, а команда, яка зайняла друге місце, – для області.
На третій сходинці п’єдесталу опинилося одразу чотири учнівські лісництва – Любешівське, Губинське Локачинського, Цуманське Ківерцівського, Боголюбське Луцького р-нів.
Начальник відділу лісового господарства та головний спеціаліст управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації Оксана Малащук, які були співголовами журі, вручили їм грамоти і цінні призи, нагородили переможців у номінаціях, усі команди-учасниці, керівників учнівських лісництв. Від імені в. о. начальника ВОУЛМГ Олександра Кватирка за активну співпрацю з Волинським обласним лісоуправління та еколого-просвітницьку, профорієнтаційну роботу у справі виховання кадрового резерву для лісогосподарських підприємств Волині начальник відділу лісового господарства ВОУЛМГ Борис Бабеляс та головний спеціаліст цього відділу Володимир Неводнічик вручили грамоти колективу ВОЕНЦ, її директору Валентині Остапчук та завідувачу відділу екології Валентині Юхимчук, подякували культорганізатору ВЕНЦ Валентині Федорчук за високий художній рівень обласного зльоту.

Сергій Цюриць

0 Комментариев