Відомий скульптор став почесним громадянином Луцька

news

Депутати Луцької міської ради вирішили присвоїти звання «Почесний громадянин міста Луцька» відомому скульптору та архітектору Миколі Голованю. Традиційно церемонія нагородження відбулася 20 серпня, на День міста.

Про це пише Волинський інформаційний портал. 

Уже багато років поспіль в обласному центрі Волині склалася традиція на День міста вручати відзнаку «Почесний громадянин міста Луцька» тим людям, які прославляють та розвивають його. Серед почесних громадян – депутат Верховної Ради першого скликання Андрій Бондарчук, герой Небесної Сотні Василь Мойсей, заступник голови Департаменту патрульної поліції, екс-командир героїчного батальйону «Світязь» Олександр Фацевич.

27 липня Луцька міська рада ухвалила рішення присвоїти почесне звання відомому скульптору та архітектору, автору луцького будинку химер Миколі Голованю. Тож його нагородили під час урочистої академії з нагоди Дня міста.

Відзнаку вручали Луцький міський голова Микола Романюк та секретар Луцької міської ради Юлія Вусенко.

Микола Головань подякував за таке високе звання очільникам міста і всім лучанам, які шанують його працю. «Ви знаєте, я згадую свого вчителя, Дмитра Костянтиновича Селезюка, який вивів мене за руку в мистецький світ. І я продовжував навчання у Львові, знаменитому Львові. Мені казали: залишайся у Львові. Але я на це не згідний був, хоча були всі можливості. І я вернувся до батьківської хати. І ось уже п’ятдесят років я служу своєму рідному місту», – розповів митець.

«Я особливо хочу подякувати своїй дружині Тамарі Филимонівні, яка вчителює ще досі у першій школі. Це мій поводир, це моя берегиня», – зауважив Головань. «Я пишаюся тим, що я українець. І хочу побажати всій Україні перш за все здоров’я і миру. Наша країна особлива і її чекає добре майбутнє», – переконаний почесний громадянин Луцька.

 

0 Комментариев