Відомий історик представив свої книги у луцькій бібліотеці. ФОТО

news

У Волинській обласній бібліотеці для юнацтва (пр. Волі, 2) говорили про українську історію, патріотизм та козацьку звитягу. Свої книги представляв відомий історик, краєзнавець, публіцист, засновник та директор Музею історії сільського господарства Волині – скансену Олександр Середюк.

Про це повідомляють у прес-службі бібліотеки.

Олександр Миколайович автор понад 30 наукових праць, дев’яти книг історико-краєзнавчих нарисів, пристрасних публікацій у періодиці. Середюк – полковник Волинської Січі Війська „Запорізького”, уже багато років займається вивченням і дослідженням українського козацтва. Створив на базі музею школу „Козацького гарту”, де проводяться навчання молоді за програмою психофізичної підготовки воїнів Запорізької Січі. Він розповів читачам бібліотеки – вихованцям Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою про свій творчий шлях, створення музею та що надихнуло його на наукову роботу.

Окрасою заходу став виступ юних вихованців школи «Козацького гарту», які продемонстрували фрагменти прийомів з українських бойових мистецтв.

«Навколо Олександра Середюка постійно люди, до нього звертаються за допомогою, порадою, підтримкою», – розповіла ведуча заходу Ірена Горлінська, провідний бібліотекар відділу краєзнавства. – Його книги вчать не бути байдужими до власної історії, робити висновки з помилок. Влучним словом він часто, до щему в душі, подає не лише історичні факти, а як публіцист заставляє читачів задуматись над тим, чому це сталося, вчить аналізувати. Сьогодні ми знайомили наших читачів із книгами пана Олександра, які є в нашій бібліотеці. Сподіваюсь, що вони стануть добрими помічниками для викладачів, студентів, школярів, а також тих, хто цікавиться славетним минулим нашої України, хто бажає пізнати забуті та маловідомі сторінки нашої історії».

0 Комментариев