Відомі кухарі навчали волинян пекти паски та готувати вареники з судаком. ФОТО

news

4 квітня відбулася перша частина майстер-класу, організатором якого була «Західна шеф група». Кухарі В′ячеслав Совенко та Сергій Федула розповідали та показували на практиці як випікати, готувати та економити, — інформують організатори.

В′ячеслав Совенко випікав три Великодні паски: сирну, традиційну та «Панатон». Запрошені гості змогли роздивитися та вивчити усі процеси: від закваски до випікання, а також продегустувати готовий продукт.

Сергій Федула презентував вугільні вареники з судаком та соусом з білих грибів, кролика з манкою, щавлем та буряком, мариновану форель з ферментованою кашею та молодими весняними овочами, яловичину, печінку кролика з тюльпанами, кропивою та соусом з підкопчених коренеплодів.

Серед запрошених гостей були представники різних закладів з багатьох міст України: «Централь» та «Оранж» (Ковель), «Три Мушкетери» (Івано-Франківськ), «Баржа» (Рівне), «Файне місто Тернопіль» (Тернопіль), «Ля Мажор» (Кам’янець-подільський), «Рест-Парк», «Опера» (Луцьк), «Ведмежа Вежа» (Буковель), «Рафаель», «Vivo», «Таурус», «Королівська пивоварня», «Горіховий дім», «Лемберг», «Граф», «Nota Bene», «Панорама», «Челентано», «Вечірній Львів», «Старий Рояль» (Львів), «Діана» (Східниця).

Також на майстер-класі були присутні відомі кухарі – Юрій Хазіпов, Юрій Кондратюк, Андрій Федула, Андрій Климович, Артем Клименко.

Майстер-клас проходив у караоке-ресторані «Опера» за підтримки ТОВ «Кухарт».

5 квітня відбудеться друга частина майстер-класу. Шеф-кухар Андрій Башенський представить в′ялені ковбаси та м′ясо, Тарас Кшевдинський – копченості, а шеф-кухар Андрій Климович показуватиме страви з осетра та розповість, як можна використати всю рибу і зменшити втрати продукту.

0 Комментариев