Відомі деталі побиття дівчинки з ковельської школи

news

Конфлікт розпочався на уроці трудового навчання, який проводила вчителька Ганна Рожко, проте вона це заперечує. Учні шостого класу загальноосвітньої школи №2 м. Ковеля розповіли про інцидент в туалеті, внаслідок якого їхня однокласниця потрапила з травмами голови у медичний заклад. 
Інформує про це Kowel.com.ua.
Нагадаємо, у місті Ковелі шестикласники загальноосвітньої школи №2 побили однокласницю. Дівчинка зараз перебуває у лікарні з травмами голови. І хоча травми підтвердила міліція, класний керівник заперечує побиття і те, що такий прецедент мав місце на уроці.

Тим часом через «уста дітей» таки випливла істина. Як стало відомо, конфлікт розпочався на уроці трудового навчання, який проводила вчителька Ганна Рожко. За версією дітей, двоє дівчаток, одна з яких потерпіла, не повернулися вчасно з перерви на урок, бо були в туалеті. Троє дівчаток з класу відпросилися на початку уроку до туалету. Вже у вбиральні вони зустріли потерпілу дівчинку, яку нібито знімали на телефон. Двері у туалеті відсутні

«Це було на уроці. Вони з перерви ще не прийшли, а ми потім пішли троє. Вчителька нас утрьох відпустила. Відео геть не було. Потім вона прибігла до класу і почала плакати, що її ніхто не любить,» – так зазначила про інцидент однокласниця дівчинки, яку побили. Дівчата постійно наголошували, що насправді не знімали, а просто так пожартували.

Далі вже у класі між потерпілою дитиною і жартівницями виник конфлікт і штурханина. Дівчинка, яку знімали, хотіла забрати телефон. Вчителька на неї насварила, бо ж, як вона пояснила, це дорога річ.

Конфлікт на цьому не вичерпався, вже після уроку дітей лишили розбиратися зі своїми проблемами сам на сам. Окрім того, шестикласники також розповіли, що під час цього ж уроку діти влаштували собі розвагу. Вони стрибали з парти і робили селфі, так би мовити, у польоті. Все це відбувалося при вчительці.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев