Відновлення дозволів для українських перевізників: Польща висуває вимоги, щодо розблокування кордонів

news

Відновлення обмежень Європейського союзу для українських далекобійників. Польща озвучила свої вимоги

Про це повідомляє інтернет ресурс REUTERS.

Читайте також: Резиденція Святого Миколая в укритті у Луцьку чекає відвідувачів 

Польща виставила вимоги до ЄС, а саме відновлення дозволів, які обмежують транзит для українських перевізників. Про це заявив прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький, вчора, 4 грудня.

Спілка польських перевізників розпочала блокаду кордону з Україною 6 листопада, з вимогою до ЄС, повернення до системи, за якою для українських перевізників потрібні дозволи для роботи на території країн ЄС, також хочуть, щоб відповідні дозволи запровадили і для європейських водіїв, для в’їзду в Україну. 

Ця дозвільна система була скасована, після повного вторгнення в Україну. Проте польські перевізники скаржаться, на нечесну конкуренцію зі сторони українських колег. 

Ми будемо дуже рішуче і однозначно вимагати відновлення дозволів на транспорт для українських водіїв“, – повідомив Моравецький журналістам.

Нагадаємо, що до страйку польських далекобійників, доєдналися словацькі водії. Вони в свою чергу нарікають, що українські перевізники демпінгують ринкові ціни на перевезення, а також здійснюють перевезення не лише з ЄС до України та навпаки, а ще заполонили європейський ринок перевезень. 

На польсько-українському кордоні відкрили новий пропускний пункт Угринів-Долгобичув, він працюватиме на пропуск порожніх вантажівок. На цей крок пішли, через страйк на кордоні, внаслідок якого черги з вантажних автомобілів подекуди сягають 18 кілометрів. 

Це чудово для України, тому що вони додали ще один переїзд і їхні транспортні засоби їдуть швидше. Для нас ми все ще залишилися з тією ж проблемою, тому що ми все ще стоїмо в чергах“, – сказав Reuters 44-річний польський далекобійник Павел Озгала.

Також він доповнив, що хоче допомогти Україні в боротьбі з Росією, а також підтримує необмежене транспортування допомоги та боєприпасів.

Але це щось інше. Ведення бізнесу – це одне, а війна – це інше”, – сказав Озгала.

Читайте також: У Луцьку медичні відходи можна здати на переробку: на Трункіна встановили спеціальний контейнер для збору 

0 Комментариев