Відкрито про розмитнення на Волині*

news

ПП « А – 7» митний брокер, який здійснює свою діяльність у Ковелі та Волинській області понад 15 років. Компанія почала свою роботу в 2003 році і з цього часу митне оформлення вантажів та автомобілів є пріоритетними  напрямком діяльності компанії.

 

 

 

Часто перед суб’єктами ,котрі здійснюють імпорт або експорт товарів (послуг) стоїть питання «Чи варто користуватися послугами митних брокерів?» Тому можна відкрито розібрати цей момент.

Брокери щодня здійснюють митне оформлення, що дозволяє їм отримувати найактуальнішу інформацію щодо нововведення у митному законодавстві. Клієнту не потрібно занурюватись в тонкощі і особливості законодавства.

Ми здійснюємо посередницьку діяльність відповідно до прийнятих норм українського податкового кодексу та ліцензійних умов, затверджених уповноваженим органом.

ПП «А-7» пропонує широкий спектр послуг по розмитненню вантажів на Волинській митниці (митний пост Ковель, недалеко від кордонів з Польщею і Білоруссю):

— розмитнення вантажних і легкових автомобілів;

— декларування ввезених і вивезених товарів (оформлення ПП, ПД, ВМД);

— оформлення дозвільних документів для митного оформлення (СЕС, сертифікація, екологія, радіологія та інші);

— оформлення окремих митних документів (Carnet TIR, CMR, інвойс).

Знання особливостей роботи митних і дозвільних органів дозволяє мінімізувати час проходження всіх формальностей при оформлені. Багаторічна практика дозволяє уникати затримки у розмитнені та виникненні спірних ситуацій з державними органами в майбутньому.

Розмитнення вантажних і легкових автомобілів в Україні користується попитом у зв’язку з кращою якістю Європейського авто. Процес розмитнення являє собою ряд формальностей, таких як оформлення експортних документів на транспортний засіб, ще до розмитнення автомобіля, здійснення необхідних платежів, надання супровідних документів. Кваліфікація наших спеціалістів допоможе та надасть всі відповіді на Ваші запитання.

На сьогодні існує думка, що митний брокер, зайва ланка, усього лише посередник, тому багато людей та окремих фірм воліють займатись оформленням самостійно, опираючись на власний досвід. Але варто запам’ятати, що послуги досвідчених фахівців надійніше і дешевше, ніж навчитись вирішувати дані питання власними силами, оскільки в цьому випадку більше шансів зробити помилку, крім того, варто пам’ятати, що українське законодавство в даній сфері, надзвичайно складне і суперечливе, а постійні зміни ще сильніше ускладнюють роботу.

Всі співробітники компанії А – 7 мають кваліфікаційні свідоцтва митних брокерів, пройшли спеціальну підготовку і вже не перший рік здійснюють митне оформлення. Це дозволяє вирішувати Ваші питання в мінімальні строки.

Слід зазначити, що послуги митного брокера надаються на договірній основі ( із замовником укладається договір про надання послуг з митного оформлення).

Позбавте себе від додаткових проблем і турбот, довірте митне оформлення автомобілів, вантажів і здійснення всіх необхідних митних формальностей професіоналам!

Гарантія успіху у Вашому житті – якісно надані нашим підприємством послуги митного брокера!

Детальніше за тел. (099) 153-90-34.

0 Комментариев