Від сьогодні, лучани залишаться без гарячої води: термін відновлення не визначено

news

У Луцьку з 1 вересня припиняється подача гарячої води для населення. 

Про це повідомляє ДКП “Луцьктепло”.

Із 1 вересня 2023 року в Луцьку буде тимчасово припинено надання послуги з постачання гарячої води. Це пов’язано із необхідністю укладення нового договору на постачання природного газу на умовах, визначених постановою КМУ № 896.

Так, постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2023 р. № 896 було внесено зміни до постанов КМУ від 1 червня 2011 р. № 869 “Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги” та від 19 липня 2022 р. № 812 “Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії та бюджетним установам”.

Постановою введено новий механізм розрахунків теплопостачальними підприємствами із постачальником природного газу шляхом автоматичного списання частки надходжень за надані споживачам послуги зі рахунків підприємства. Так, для здійснення цих розрахунків для теплопостачальних підприємств повинні бути відкриті два небюджетні рахунки в органах Державної казначейської служби, на які перераховуються усі кошти, що надходять на поточні розрахункові рахунки підприємств, згідно визначеної пропорції. Так, 65% надходжень відраховуються на один із рахунків, із якого здійснюються платежі на користь постачальника природного газу, а 35% – на інший, для здійснення операційної діяльності.

Читайте також П’яний водій не лише зніс паркан, а й насмерть збив пішохода: деталі ДТП на Клима Савури у Луцьку

На виконання постанови ДКП «Луцьктепло» зі свого боку виконало усі необхідні зобов’язання: відкрито рахунки в Держказначействі, їх реквізити надано банкам, у яких відкрито поточні розрахункові рахунки для здійснення оплати споживачами за спожиті послуги, а довідки про це передано постачальнику природного газу ТОВ «ГК “Нафтогаз Трейдинг”». Разом з тим, згідно даних інформаційної платформи оператора газотранспортної системи, 31 серпня 2023 року зазначено як останній день чинності договору на постачання природного газу між ДКП «Луцьктепло» та постачальником за спецобов’язками ТОВ «ГК “Нафтогаз Трейдинг”», а лімітів газу на наступний місяць не визначено. У свою чергу підприємство, що надає послугу із розподілу природного газу – РГК «Волиньгаз» – попередило ДКП «Луцьктепло» про необхідність підготовки газоспоживного обладнання до пломбування.

Виходячи із зазначеного вище та до укладення нового договору на постачання природного газу, ДКП «Луцьктепло» буде змушене припинити надання послуги з постачання гарячої води від газових котелень з 06:00 01 вересня 2023 року до врегулювання усіх організаційних труднощів, викликаних змінами.

Читайте також На Волині чоловік побив односельця палицею: потерпілий помер

За інформацією: Державного комунального підприємства “Луцьктепло”

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев