Від 1500 до 25000 гривень: Як в кілька разів збільшити розмір аліментів

news

Чому при схожому розмірі зарплати чоловіків, розмір аліментів для жінок суттєво відрізняється. 

Чоловік військовий та отримує високу зарплату, а на дитину нараховуютьсч аліменти 1500 гривень. Як збільшити розмір аліментів? Спробуємо розібратися в цьому питанні у нашій традиційній рубриці “Юридична консультація”. 

Запитання клієнта:

Мої подруги отримують на дітей великі аліменти, десятки тисяч. Я як отримувала півтори тисячі так і отримую. Сину 8 років. Батько дитини – мій колишній, служить. Звонила до виконавця, вона сказала, що мені аліменти не піднімуть, бо у мене аліменти у рішенні вказані у твердій сумі. Сказала що ще раз треба в суд йти. Це що все по-новій треба починати?

Читайте також: Який розмір допомоги буде для одиноких матерів у 2024 році

Відповідь юриста:

Ні, по-новій все починати не потрібно. Але. Аліменти у вас стягнуто у твердій сумі, відповідно вам тепер потрібно звертатися до суду, та просити суд стягнути відсоток від доходу батька дитини. Ви маєте на це право.

Скажімо у платника аліментів зарплата 100 тисяч грн. З тим рішенням суду що у вас зараз є, ви отримуєте і отримуватимете 1500 грн. у місяць незалежно від його доходу.

Якщо ж суд змінить вид стягнення аліментів, ви будете отримувати на одну дитину вже не 1500 грн., а ¼ від доходу батька дитини. Тобто 25 тисяч гривень у місяць.

Матимете бажання поспілкуватися ґрунтовніше, або збільшити розмір аліментів, звертайтеся.

Читайте також: Чи можливо стягнути борг по аліментах зі спадкоємців колишнього чоловіка? 

Матеріал підготовлено за інформацією:

Назаревича Любомира Мечиславовича, ФОП «Діяльність у сфері права».

Правова допомога та консультації в цивільних справах 

м.Луцьк

Тел/вайбер  097 38 58 658

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев