Ветерани «Волині» у принциповому матчі перемогли «Карпати»

news

Ветерани луцької «Волині» у напруженому протистоянні взяли гору над львівськими «Карпатами». Матч відбувся 12 листопада на стадіоні «Авангард».

Гра на полі не нагадувала товариський матч. Футболісти забували про вік та статус зустрічі, намагаючись боротись за кожен клаптик газону. На початку матчу у складі «Волині» найбільш активними були Володимир Дикий та Віталій Кварцяний.  Саме тренерський тандем створив перший гол у матчі: Кварцяний розпочав атаку в центрі поля, а його помічник по тренерському цеху «замкнув» простріл з флангу.

До завершення першої сорокап’ятихвилинки лучани могли забивати ще декілька раз, однак «хрестоносці» марнували гольові моменти. Незважаючи на низьку реалізацію, господарі встигли ще раз засмутити «зелено-білих»: Василь Кохановський ефектно реалізував момент, який сам же створив для себе.

Другий тайм приніс командам ще три забитих м’ячі. Два з них влетіли у ворота господарів, правда до того рахунок вже забезпечив «Волині» комфортну перевагу. У підсумку, 3-2 на користь ветеранів «Волині» у принциповому західноукраїнському дербі.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев