Весняна фотосесія: 10 ідей

news
  1. Фотосесія на пікніку.

Коли сонце починає гріти землю, а на ній з’являються перші квіти і трава, так і хочеться приєднатися до цього свята життя, влаштувавши пікнік. Кличте з собою другу половинку чи друзів, не забудьте смачні бутерброди та чай, можете прихопити книгу. Насолоджуйтеся свіжим повітрям, компанією і позуванням!

  1. Фотосесія з квітковим фоном.

Що може бути краще за весняну прогулянку? А якщо ще й квіти почали розпускатися? Правильно! Лише фотосесія в романтичній сукні на фоні цієї багатогранної краси.

  1. Рожеве цвітіння.

Весна завжди асоціюється з легкістю, ніжністю, рожевою палітрою, романтикою та квітами. Що вийде якщо все це поєднати? Гадаємо, що неймовірно чарівне фото. Спробуйте!

  1. Фотосесія з подружками.

Ми не знаємо, що може бути красивіше, ніж декілька тендітних панянок в кадрі. Для весняного мотиву, можете сплести із подружками віночки.

  1. Весняне поле.

Поле, квіти, щаслива посмішка і хороший настрій. Інколи для шедевру потрібно не так й багато.

  1. Фотосесія з букетом.

З весною завжди приходить бажання дарувати і отримувати квіти. Якщо вас потішили таким подарунком, його варто використати і зробити красиву світлину. А якщо не зробили…хто забороняв роботи собі приємно самостійно?

  1. Квіти у волоссі.

Волосся завжди було гордістю і основною прикрасою кожної жінки. Весна — це завжди привід зняти зимову шапку, запустити в пасма сонячне проміння і…квіти!

  1. Фотосесія в місті.

Весна — це повернення тепла, а значить привід скинути з себе зайвий одяг і обирати круті луки, які так пасують до фотосесій в просторах міста. Ця пора року вдихає життя не лише в природу, а і в бетонні “джунглі”. Насолоджуйся поки стало не надто спекотно!

  1. Фотосесія з бліками.

Більше сонячного світла — більший простір для творчості! “Малюй” сонячним промінням ідеальну світлину.

  1. Повітряні бульбашки.

Весна — це пора пустощів, веселощів і легкості. Поринь у дитинство, згадай часи безкрайньої радості та пограйся з повітряними бульбашками. Ти отримаєш не лише цікаві фотографії, а й чудовий настрій!

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев