Весілля взимку: як заощадити на квітах і декорі

news

Дизайнер-флорист «Nadberezhna Dеcor Agency» Софія Курач розповіла, чому не варто відмовлятися від ідеї зимового весілля

Зимове весілля робити набагато вигідніше, ніж літнє, бо взимку можна значно заощадити на декорі. Природа – найкращий дизайнер, і більшу частину роботи вона сама зробить за вас. У цей період дуже зручно, а найголовніше – красиво, використовувати для декору природні матеріали: шишки, дерево, ялини, свічки, папір, бавовну тощо.

Дуже добре виглядає зимовий букет для нареченої з брунії і бавовни. Він не зів’яне і не осиплеться на торжестві, з ним можна спокійно гуляти по холоду. У первозданному вигляді такий букет зможе прожити ще дуже довго.

Також для зимових букетів часто використовують тюльпани, дрібну троянду, фрезії, гіпсофіли. Деякі з цих квітів чудово почуваються в складі бутоньєрок, вінків та іншого декору.

Церемонія в зимовому лісі може бути неймовірно красивою. Головне, щоб був сніг – головний атрибут зими. В іншому вам лише доведеться доповнити природну красу. Арку можна зробити з дерева і ялини, прикрасити гірляндами. Гірлянди взагалі чудово виглядають на зимовій церемонії при будь-якій погоді в будь-який час доби. Вогники завжди додають тепла і чаклунства, занурюють вас і ваших гостей у казку. Також можна сміливо використовувати красиві ліхтарики або інший декор зі свічками, розставлений на снігу.

В оформленні столів можна використовувати композиції з шишок, ялинових гілочок, свічок, дерев’яних табличок з іменами гостей, штучний сніг.

Фотозона також дуже важлива частина весільного декору і для пари, і для гостей. Для зимового весілля можна використовувати всі атрибути зими: прикрасити ялинку, розсипати штучний сніг, великі льодяники, пледи, подушки, грифельні дошки, дерев’яний декор (лавки, колоди), який зараз у тренді.

Автор depo.ua

0 Комментариев