Весілля 14 лютого: чи варто брати шлюб в День Святого Валентина? На що звернути увагу?

news

14 лютого – всесвітній день всіх закоханих або День Святого Валентина. Це день , коли кохання перемагає всі негаразди які тільки можуть зустрінеться в нашому з вами життя.

Цього дня дуже багато пар хочуть укласти свій шлюб, заручившись тим самим підтримкою покровителя любові – Святого Валентина. Дуже символічно, чи не так?

Єдине, що може злегка затьмарити цей день, це православні церковні канони, виходячи з яких, надмірнеі веселощі та святкування 14 лютого виключені, оскільки це напередодні великого дня – свята Стрітення Господнього, який належить зустрічати в покорі і молитві.

День святого Валентина: традиції та прикмети

Для святкування весілля 14 лютого в 2021 року є маса ідей, які молодята можуть втілити в життя. Це і весілля в червоних благородних тонах прекрасних червоних троянд, і розпис в церковній напівтемряві, яка відтворює атмосферу часів священика Святого Валентина, і задіяння амурчиків, які будуть супроводжувати молодят і «стріляти» в гостей і перехожих заряджаючи їх позитивом і любов’ю. У будь-якому випадку, данину цій датф захоче віддати будь-яка закохана пара і максимально наповнити чуттєвістю і романтизмом свій весільний день.

Також, астрологи запевняють, що цей день може принести молодятам, як вічну любов і щастя, так і фальш, лицемірство в стосунках. Оскільки зайва комерціалізація і популяризація зізнань і любові в цей день може зіграти з молодятами злий жарт і затягнути у вир почуттів, як би передбачає любов «до гробу». Якщо молодята зможуть встояти, і не піддатися позуванню і загальної «значущості» цього свята, а зможуть зберегти і пронести в душі протягом усього дня унікальність того, що відбувається і таїнство сказаних клятв, тоді це і буде найкращою ознакою їх щирих і довгих відносин.

День Валентина: привітання з святом

 

Поради по організації весілля в День Святого Валентина

Сам факт того, що наречений з нареченою вирішили одружитися саме в цей день, накладає на них дуже великий тягар відповідальності. Це як підкорити Еверест, в деякому сенсі.

Таке весілля повинно бути ідеальним, аж надто багато стоїть на кону.

Ідеї подарунка на День святого Валентина

Але саме в момент прийняття рішення по даті, 14 лютого, ви зіткнетеся з першою проблемою. Вона полягає в тому, що у своєму бажанні ви будете не єдині. А це означає, все потрібно планувати і бронювати заздалегідь. Як правило, знакові дати «розбирають» не те, що за місяці, іноді і за рік!

Що стосується створення “належного” настрої, антуражу так би мовити, тут вам на допомогу прийдуть декоративні елементи які символічно можна пов’язати з Днем Святого Валентина. Це букети з червоних троянд і, як би недбало розкидані їх пелюстки – символ пристрасті, шоколад – солодка любов, приглушене світло і багато свічок – символ віри. І, природно, музика. Ніщо напевно не може достукатися до глибин людської душі швидше, ніж прекрасна музика.

Що робити, якщо ти не встиг купити подарунок до Дня святого Валентина

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев