Весілля 14 лютого: чи варто брати шлюб в День Святого Валентина? На що звернути увагу?

news

14 лютого – всесвітній день всіх закоханих або День Святого Валентина. Це день , коли кохання перемагає всі негаразди які тільки можуть зустрінеться в нашому з вами життя.

Цього дня дуже багато пар хочуть укласти свій шлюб, заручившись тим самим підтримкою покровителя любові – Святого Валентина. Дуже символічно, чи не так?

Єдине, що може злегка затьмарити цей день, це православні церковні канони, виходячи з яких, надмірнеі веселощі та святкування 14 лютого виключені, оскільки це напередодні великого дня – свята Стрітення Господнього, який належить зустрічати в покорі і молитві.

День святого Валентина: традиції та прикмети

Для святкування весілля 14 лютого в 2021 року є маса ідей, які молодята можуть втілити в життя. Це і весілля в червоних благородних тонах прекрасних червоних троянд, і розпис в церковній напівтемряві, яка відтворює атмосферу часів священика Святого Валентина, і задіяння амурчиків, які будуть супроводжувати молодят і «стріляти» в гостей і перехожих заряджаючи їх позитивом і любов’ю. У будь-якому випадку, данину цій датф захоче віддати будь-яка закохана пара і максимально наповнити чуттєвістю і романтизмом свій весільний день.

Також, астрологи запевняють, що цей день може принести молодятам, як вічну любов і щастя, так і фальш, лицемірство в стосунках. Оскільки зайва комерціалізація і популяризація зізнань і любові в цей день може зіграти з молодятами злий жарт і затягнути у вир почуттів, як би передбачає любов «до гробу». Якщо молодята зможуть встояти, і не піддатися позуванню і загальної «значущості» цього свята, а зможуть зберегти і пронести в душі протягом усього дня унікальність того, що відбувається і таїнство сказаних клятв, тоді це і буде найкращою ознакою їх щирих і довгих відносин.

День Валентина: привітання з святом

 

Поради по організації весілля в День Святого Валентина

Сам факт того, що наречений з нареченою вирішили одружитися саме в цей день, накладає на них дуже великий тягар відповідальності. Це як підкорити Еверест, в деякому сенсі.

Таке весілля повинно бути ідеальним, аж надто багато стоїть на кону.

Ідеї подарунка на День святого Валентина

Але саме в момент прийняття рішення по даті, 14 лютого, ви зіткнетеся з першою проблемою. Вона полягає в тому, що у своєму бажанні ви будете не єдині. А це означає, все потрібно планувати і бронювати заздалегідь. Як правило, знакові дати «розбирають» не те, що за місяці, іноді і за рік!

Що стосується створення “належного” настрої, антуражу так би мовити, тут вам на допомогу прийдуть декоративні елементи які символічно можна пов’язати з Днем Святого Валентина. Це букети з червоних троянд і, як би недбало розкидані їх пелюстки – символ пристрасті, шоколад – солодка любов, приглушене світло і багато свічок – символ віри. І, природно, музика. Ніщо напевно не може достукатися до глибин людської душі швидше, ніж прекрасна музика.

Що робити, якщо ти не встиг купити подарунок до Дня святого Валентина

 

0 Комментариев