Верховну Раду України не повідомили про потребу в новому мері для Луцька

news

Ігор Поліщук зазначив, що копія рішення про дострокове припинення повноважень Луцького міського голови буде надіслана до Верховної Ради України у строк, визначений законодавством України. Коли саме, на питання Вусенко, — не уточнив, а порадив їй почитати законодавство. 

Про це йшлося сьогодні, 6 квітня, під час засідання сесії міськради.

Депутат Юлія Вусенко наголосила, що Ігор Поліщук ще досі не надіслав до Верховної Ради України копію рішення міськради про дострокове припинення повноважень Луцького міського голови Миколи Романюка у зв’язку зі смертю.

Вусенко попросила не нехтувати правом громади обирати міського голову на нормальних демократичних виборах і сказати коли це рішення буде надіслано до Верховної ради. Оскільки від цього моменту в Луцьку почнуть уже фактично готуватися до виборів.

«Громада міста зможе отримати нового очільника, який візьме відповідальність за те, що відбувається, і в кінцевому результаті треба визнати, що у 2017 році мешканці мають право обирати собі міського голову законним шляхом, а не якимись політичними рейдерськими захопленнями влади», – заявила Юлія Вусенко.

Ігор Поліщук натомість попросив Вусенко не ототожнювати п’ятьох осіб із громадою міста. Рішення, за його словами, буде надіслано в терміни, передбачені чинним законодавством України.

Вусенко попросила уточнити, коли саме буде надіслано. На це Поліщук повторив свої слова та порекомендував Юлії Вусенко відкрити Закон України «Про місцеве самоврядування» та методичні рекомендації та як кандидат наук дослідити це питання для себе.

1 Комментарий