Вечір пам’яті Кузьми: «Він відправився на небо давати концерти Небесній Сотні». ФОТО. ВІДЕО

news

Рік тому, 2 лютого, загинув улюбленець мільйонів, Андрій Кузьменко. У день роковин загибелі Кузьми по всій Україні зібрались його прихильники, аби вшанувати світлу пам’ять. Захід під назвою «Рік самотності» відбувся вчора, 2 лютого, також і в Луцьку, на Театральному майдані міста.  

Люди запалили свічки, дехто приніс квіти. Луцькі музиканти виконували пісні Кузьми. Організатори закликали всіх залишити свої спогади про Андрія у блокноті під назвою «Все, що не встиг сказати Луцьк Кузьмі», який згодом передадуть його батькам.

2
«Небо як завжди забирає найкращих, і сьогодні рівно рік, як пішов від нас талановитий співак, добра, щира, позитивна людина, найкращий друг для мільйонів українців і справжній патріот своєї держави – Кузьма Скрябін», – зазначив ведучий.

Розпочав вечір пам’яті Йорік із гурту «Never End». Він виконав декілька відомих хітів Андрія Кузьменка. Зокрема, «Інфляція дурдом», «Годинник», «Відстань» тощо.

Наступними виконували пісні Кузьми гурт «НАГРАШ», Віктор Олексюк, Максим Тимейчук, Артем Степанюк, гурт «Коло», Роман Ковальчук. Також показали декілька відео-роликів про Кузьму.

Про Кузьму зі сцени пролунали слова, що «він відправився на небо давати концерти Небесній Сотні».

Ведучий вечора, Володимир, розповів, що Кузьма мріяв стати водієм сміттєвоза, але коли йому було десять, почув пісню «The Beatles» «Lady Madonna» і вирішив зіграти її на піаніно. Саме з того моменту Андрій задумався про те, щоб писати власні пісні.

Завершили вечір пам’яті Кузьми піснею «Мам»: Андрій співав на екрані разом із лучанами, які прийшли вшанувати його.

1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 17 18 19

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев