Варто бути обережнішими: українців просять не нехтувати сигналом тривоги найближчими днями

news

24 серпня  Україна відзначатиме День Незалежності, а за день до цього – 23 серпня – День прапору. Ці дати є важливими для кожного українця. А в реаліях сьогодення вони наводять на страх та переживання. В Україні триває війна і всіх українців попереджають про ймовірну небезпеку активізації російських загарбників саме у ці дні.

Так, у Міністерстві внутрішніх справ закликають не нехтувати сигналами тривоги протягом 23-25 серпня та обов’язково перебувати в укриттях при кожній тривозі.

Що стосується порад громадянам на ці дні… Насамперед при плануванні своїх маршрутів, переміщення, в обов’язковому порядку, заздалегідь дізнайтеся, де є місця укриття, щоб у разі сигналу повітряної тривоги, що лунає, ви могли дуже швидко і оперативно дістатися до укриття. Відповідно, сам сигнал тривоги треба виконувати безумовно та безальтернативно, щоб максимально убезпечити себе,

– заявив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький в ефірі національного телемарафону.

Секретар РНБО Олексій Данілов також переконаний, що загарбники готують різноманітні провокації проти Україні і втілять їх саме у значимі для України дні.

Ми маємо інформацію про плани противника майже в усіх напрямках,

заявляє Данілов.

Деталей секретар не розкриває, проте запевняє, що у відомстві працюють на випередження та мають інформацію про плани противника майже в усіх напрямках.

Про збільшення ракетних атак зі сторони росії протягом передня та самого Дня незалежності заявив і радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк. За його інформацією, таким чином росіяни намагатимуться компенсувати свої невдачі, які мали місце протягом шести місяців війни, зокрема, за провал плану захоплення Києва за три дні.

Не треба говорити про якийсь там апокаліпсис, а треба обережно ставитися до свого життя,

– заявив Подоляк, закликавши українців не ігнорувати сирени повітряної тривоги у найближчі дні.

Ми маємо бути свідомі того, що цього тижня Росія може постаратися зробити щось особливо гидке, щось особливо жорстоке. Такий у нас ворог. Але і будь-який інший тиждень за ці пів року Росія робила те саме постійно – гидке і жорстоке,
– говорить Зеленський.

Володимир Зеленський переконаний, що одне з ключових завдань країни-агресора – принизити українців, знецінити наші можливості, наших героїв, а також поширити зневіру, страх і конфлікти.

0 Комментариев