Вартість водопостачання може залишитися незмінною: Шмигаль дав доручення провести додаткові консультації по перегляду тарифів

news

Рішення про підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення ще не погоджене з Кабміном.

Отож, це рішення ще не є чинним. 

Тобто тарифи можуть залишитися незмінними, або бути іншими.

Про це повідомляє прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Читайте також Відпустку за станом здоров’я та звільнення з лав ЗСУ для українських захисників стали оформлювати простіше 

Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) ухвалила рішення підвищити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Рішення не прийнятні. Рішення не погоджені з Урядом. Під час війни ми маємо діяти єдиною командою, особливо в таких чутливих сферах як енергетика та тарифоутворення. 

Ми робимо все можливе, аби забезпечити соціальну справедливість. Збільшуємо пенсії. Виплачуємо субсидії всім, хто їх потребує. Допомагаємо регіонам для сталості тарифів на тепло і гарячу воду. Тоді як непогоджені рішення комісії йдуть у розріз із політикою Уряду.

Сьогодні дав доручення міністру енергетики і міністерству інфраструктури провести додаткові консультації з НКРЕКП щодо можливості перегляду таких рішень” – йдеться у повідомленні прем’єр-міністра.

Читайте також З 1 серпня в Україні скасують 2% для ФОП: Що чекати бізнесменам 

0 Комментариев