Вартість газу для клієнтів «Волиньгаз Збуту» у вересні не зміниться

news

Ціна кубометра газу для побутових клієнтів ТОВ «Волиньгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», у вересні залишається незмінною – 7,99 грн.

Зауважимо, це одна з найнижчих цін в Україні. Адже в деяких постачальників вартість блакитного палива перевищила 20 грн за м3.

 

«Наразі ми пропонуємо клієнтам два тарифи – «Твій газ Річний» і «Твій газ Рівномірний платіж». Вартість кубометра газу в цих тарифах – 7,99 грн. Діють вони до 30 квітня 2022 року, – зазначає директор ТОВ «Волиньгаз Збут» Микола Тищук. – Від тарифу «Твій газ Місячний» ми були змушені відмовитися. Це пов’язано зі стрімким здорожчанням природного газу в Україні та Європі. Тариф припинив дію з 1 серпня 2021 року. Споживачі, які були підключені до цього тарифу, обрали собі іншу комерційну пропозицію».

Комерційні пропозиції для побутових клієнтів

Тариф «Твій газ Річний» – базова пропозиція постачальника. Усі клієнти компанії з 1 травня автоматично були переведені на цей тариф.

Тарифна пропозиція «Твій газ Рівномірний платіж» – альтернатива базовій. Основна її перевага  – можливість сплачувати за газ рівними частинами упродовж року.

Відповідно до умов тарифу, річний обсяг споживання газу клієнта множиться на зафіксовану на рік ціну і ділиться на рівні частини, які споживач сплачує щомісяця.

По завершенні дії комерційної пропозиції відбудеться звірка показників лічильника і споживач отримає звіт із перерахунком. Якщо протягом цього часу клієнт не використає увесь запланований річний обсяг газу, заощаджена сума залишиться на особовому рахунку для майбутніх платежів.

Як змінити тариф

Перейти на тариф «Твій газ Рівномірний платіж» – швидко і легко. Це можна зробити:

  • у відділеннях «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» або Клієнтських просторах 104.ua;
  • на сайті «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» https://rivnomirnyi.gaszbut.com.ua;
  • за телефоном 0332 74 93 15 або 067 33 39 104;
  • за допомогою Viber-бота 7104ua.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев