В Якутії відлили “Оскар” для Ді Капріо

news

Півторакілограмова статуетка зі срібла відрізняється східною зовнішністю.

У місті Якутськ, Росія, була представлена статуетка “Оскар для Лео”, яку планують вручити американському актору Леонардо Ді Капріо, повідомляє Якутия.Инфо.
Над виглядом виробу, виготовленого ювелірним домом “Кіерге”, працював ювелір Руслан Неустроєв. Матеріалом для півторакілограмового “Оскара” стало принесене 144 жителями Якутії срібло. 30-сантиметрова фігура чоловіка отримала характерну азіатську зовнішність. В руках статуетки розміщена традиційна для народу саха посудина чорон, виконана із золота.
Уже найближчим часом один з організаторів «народного Оскара» вирушить в Лос-Анжелес для того, щоб вручити нагороду визнання акторові.
“Леонардо Ді Капріо вже вшосте номінований на “Оскар”, але досі без нагороди. Тому ми вирішили самі його віддячити за творчість”, – пояснюють свої мотиви учасники ініціативи.
Про плани створити “народний Оскар” в Якутії повідомлялося раніше цього місяця, коли було оголошено про початок збору срібла.
Той факт, що Леонардо Ді Капріо ще неудостоєний нагороди американської Кіноакадемії, неодноразово обігравався в медіа. Так, нещодавно було створено гру про гонитву Ді Капріо за “Оскаром”.

0 Комментариев