В Волинській обласній лікарні розпочали роботу з ангіографічним обладнанням

news

Наразі за допомогою обладнання проведено 15 оперативних втручань.

Пріоритет МОЗ – забезпечення українських лікарень сучасним медобладнанням та модернізація медзакладів. 

Держава навіть попри війну знаходить кошти, щоб забезпечувати цей стратегічний для здоровʼя українців напрямок, але, на жаль, трапляються випадки, коли керівництво лікарень затягує введення нового обладнання в експлуатацію.

Команда МОЗ побувала в Волинська обласна клінічна лікарня, де минулого року відставали від графіка підготовки приміщення для монтажу вже закупленого ангіографічного обладнання. Наразі можна констатувати, що зауваження міністерства були почуті і ситуацію оперативно виправили. Незабаром ангіограф запрацює для мешканців Волині, що значно збільшить кількість ендоваскулярних діагностичних та лікувальних втручань.

“Персональну відповідальність за те, наскільки ефективно або неефективно використовується медобладнання, несе кожен керівник лікарні.” – зазначає міністр Віктор Ляшко. 

Він також наголосив, що керівники лікарень мають робити все максимально швидко, щоби все медобладнання, яке поставляється централізовано, працювало. І зазначив, що й надалі триматиме це питання на особистому контролі.

За інформацією: Міністерство охорони здоров’я України 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев