В установах виконання покарань Волині вшанували жертв чорнобильської аварії

news

В установах виконання покарань Волині відбулись інформаційно-просвітницькі заходи, присвячені Міжнародному Дню пам’яті Чорнобиля.

Про це інформує прес-служба управління ДПтС України у Волинській області.

Цього року уся Україна відзначає 30 роковини Чорнобильської катастрофи. Не залишились осторонь і особи, що перебувають в місцях несвободи.
Тому з метою гідного вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на АЕС формування національної свідомості і піднесення значення української історії у вихованні засуджених та осіб, узятих під варту, в установах виконання покарань та СІЗО управління ДПтС України у Волинській області проведено ряд інформаційно-просвітницьких заходів, присвячених Міжнародному Дню пам’яті Чорнобиля.
В усіх установах області був організований конкурс малюнків на дану тематику. Проведені інформаційні години та лекційні заняття на теми: «День Чорнобильської трагедії», «30-ті роковини Чорнобильської катастрофи».

Photo0169 Photo0171

Зокрема, в Ковельській виховній колонії відбувся тематичний захід під назвою «Чорний біль Прип’яті». Директор загальноосвітньої школи установи Володимир Кавюк коротко охарактеризував страшну подію ХХ століття та закликав пам’ятати тих, хто став на бій з «мирним атомом». Учитель історії Леонід Никитюк детальніше розповів про причини, перебіг подій та наслідки аварії.
Вихованці колонії доповнили розповідь вчителя поетичними виступами. На завершення заходу учні разом з учителями переглянули документальний фільм – «Чорнобильська зона».
Варто відзначити, що серед персоналу Ковельської виховної колонії є працівник, який був учасником ліквідації наслідків аварії – лікар-стоматолог медичної частини установи Лев Кралюк. За його словами Чорнобиль – це не лише техногенна катастрофа, це катастрофа людей, наслідки якої відчутні і сьогодні.
Враховуючи весь трагізм та наслідки Чорнобиля, обов’язок кожної людини пам’ятати та вшановувати подвиг учасників ліквідації аварії. Бо навіть після найбільшої катастрофи життя не змінилось – народжуються діти та вирощується хліб.

DSC03502 DSC03509 DSC03513 DSC03515 DSC03518

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев