В Україні відзначають День Повітряних Сил ЗСУ – вітання тим, хто тримає небо

news

7 серпня в Україні відзначають День військово-повітряних сил. Свято відзначається згідно з Указом Президента України від 27 червня 2007 року у першу неділю серпня.

Вперше день, присвячений військовим повітряним силам свято заснував президент Леонід Кучма в 1997 року. Свято відзначали 2 липня. Потім у 2010 році Віктор Ющенко видав новий указ, змінивши дату свята на першу неділю серпня. У 2022 році це 7 серпня.

До складу Повітряних сил ЗСУ входять розвідувальна і атакуюча Авіація, спеціальні повітряні війська і ППО. Всі ці сили щодня воюють на фронті, розпізнають і знищують точки окупантів, ведуть розвідку з повітря і охороняють наш сон.

 

З Днем ВПС України 2022 / фото klike.netЗ Днем ВПС України 2022 картинки / фото klike.netЗ Днем ВПС України 2022 листівки / фото klike.netЗ Днем ВПС України / фото klike.netЗ Днем ВПС України картинки / фото klike.netЗ Днем Військово-Повітряних сил України / фото klike.netпривітання з Днем ВПС України / фото klike.net

***

Ви з повітря стережете безпеку рідної України, вдень і вночі охороняючи наш спокій. Стрімкої кар’єри вам, бо стрімкі всі ваші рухи. Тактичних відносин з близькими, бо про вашу тактику і вправність ходять легенди. Міцного здоров’я і стійкого імунітету до всіх життєвих негараздів!

***

Бажаю, щоб завжди цінувалася чесність, доблесть і сила, бажаю, щоб твоя доля склалася красиво: прослужити тобі в Збройних силах багато років, і на старості мати велику шану.

***

У цей святковий для вас день хочемо побажати, щоб ваші мрії піднімалися високо в небеса, де б вони могли бути ближче до Бога. Бажаємо, щоб всі ваші позитивні якості були нагороджені добрими справами від близьких людей, посмішками від перехожих і Божим благословенням. З Днем ВВС вас, наші захисники!

***

У День Військово-Повітряних сил побажати хочу відваги і здоров’я, життєвої енергії і моральних сил, міцної дружби і щирої любові, великого щастя і стабільного добробуту. Зі святом!

***

Вітаю з Днем Військово-Повітряних сил і бажаю залишатися вільною гордою птахою — грізним орлом для ворогів і співаючим солов’єм для близьких людей. Будь сміливий в будь-якому бою і неймовірно щасливий у своєму житті.

Президент Володимир Зеленський привітав військових та ветеранів з Днем  повітряних сил ЗСУПрезидент Володимир Зеленський привітав військових та  ветеранів з Днем повітряних сил ЗСУЗ Днем Повітряних сил України 2021: яскраві привітання, відео та листівкиДень Повітряних Сил Збройних Сил України 2021: привітання в картинках | Life

***

Служать справжні чоловіки,
У цих грізних, доблесних військах,
ВПС рідної України,
Прославляємо нині ми в віршах!
Честь і слава вам герої неба,
За сміливість і відвагу, вам дякуємо,
Чистого вам неба, теплого вам хліба,
У свято ВПС ми побажати хочемо!

***

Всіх, хто служить в ВПС,
Хочу привітати.
Наша гордість, хлопці, ви
Вас в приклад лише ставити.
Побажати хочу сили,
Мощі вам не позичати.
Стойко, сміливо й гідно
За країну свою стояти.
Щастя вам в сімейному житті,
Радості, достатку.
Буде нехай високим зліт,
М’якою – посадка.

***

З Днем Повітряних Сил України! Бажаю, щоб твоя доля склалася красиво: прослужити тобі в Збройних силах багато років, і на старості мати велику шану.

***

Повітряні сили нашої країни
Мають свої традиції,
І свято зберігати всі ми маємо
Героїв славні позиції.
Нехай небо буде тільки мирним,
Польоти будуть лише навчальними,
Нехай служба ваша буде вірною,
А Бог здійснить мрії заповітні!

Привітання з днем Повітряних сил ЗСУ 2022День Повітряних Сил Збройних Сил України 2021: привітання в картинках | LifeЗ Днем Повітряних сил України / © ТСН.uaДень Повітряних сил Збройних сил України: привітання, смс і листівкиПривітання з Днем Повітряних Сил ЗСУ | ВІТАННЯВітаємо вас з днем Повітряних сил ЗСУ

0 Комментариев