В Україні ціна на бензин може зрости до 35 гривень

news

В “Укртатнафті” попереджають, що вартість літру бензину зросте до 35 грн./літр, у разі зупинки Кременчуцького нафтопереробного заводу.

Про це повідомляє INSIDER.

“Може, ми комусь на ринку заважаємо. Тому що сьогодні гасло: “Дешеве, не може бути якісним”, це гасло тих, хто привозить імпортні нафтопродукти. Йде боротьба, щоб нас зупинити і перейти на повний імпорт. Тоді продукція на АЗС буде дорожчою 35 грн./літр палива”, – сказав заступник голови ПАТ Сергій Кошелюк, підкресливши, що зараз ведеться боротьба за зупинку підприємства для переходу на повний імпорт палива.

31 липня на підприємство перестала надходити нафта, у зв’язку з чим завод може зупинитися, а зупинка Кременчуцького НПЗ може призвести до екологічних ризиків.

“Якщо зараз припинити постачання нафти, то завод може зупинитися. Такого ще жодного разу не було за 49 років його роботи. Це комплекс установок і виробничих та екологічних, і допоміжних. Їх близько 30. Якщо їх зупинити, то можуть бути екологічні ризики з точки зору безпеки. Хтось хоче зробити Васильків-2”, – наголосив заступник голови “Укртатнафти”.

На його думку, ведеться боротьба за те, щоб Україна повністю перейшла на імпортне паливо.

“Йде боротьба, і нас хочуть зупинити, щоб перейти на імпорт. Сьогодні тільки близько 20% частка внутрішнього виробництва і 80% – імпорт. Тобто тут є політична складова”, – вважає Кошелюк.

Нагадаємо, 1 серпня кількасот осіб, одягнених у форму працівників Кременчуцького НПЗ, пікетують будівлю перекачувальної станції “Укртранснафти” в передмісті Кременчука, вимагаючи відновити подачу української нафти, що видобувається підприємствами компанії “Укрнафта”, на “Укртатнафту”. Більшість мітингарів – молоді люди віком 25-35 років спортивної статури, які не дуже охоче спілкуються з журналістами, не можуть вказати, в якому цеху вони працюють і плутаються у своїх посадових обов’язках.

0 Комментариев