В Україні планують створити всеукраїнську карту поховань з історіями загиблих військових

news

Україна може мати свою всеукраїнську карту поховань з історіями загиблих військових. Зараз триває розробка веб-сайту, де буде представлена карта поховань всіх військовослужбовців та їхні життєві історії.

Про це заявив виконуючий обов’язки міністра у справах ветеранів, військовослужбовець Олександр Порхун під час телемарафону “Єдині новини”, повідомляє Українська правда.

Читайте також: Нічна атака росіян на Україну 28 березня: наслідки та перші подробиці

Зараз Державна установа “Національне меморіальне військове кладовище” працює над створенням потужного веб-сайту, де буде розміщена карта поховань. На цій карті будуть відображені місця поховань на всій території України, а також інформація про кожного воїна, включаючи місце служби та загибелі, а також коротку біографію.

Порхун додав, що підготовчі роботи на першій черзі поховань вже розпочалися. Будівництво планують розпочати 1 червня.

Перший етап буде включати заїзд до Національного меморіального військового кладовища, площу перед комплексом, площу для проведення церемоній та перший сектор поховань.

Поховання на Національному меморіальному військовому кладовищі можуть розпочатися наприкінці літа або на початку осені 2024 року, а комплекс планують завершити до 2027 року.

Читайте також: 100 окрема бригада: потрібні кваліфіковані фахівці для батальйону матеріального забезпечення

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев