В Україні офіційно зареєстровано понад сто п’ятдесят тисяч безробітних: більше половини з них – жінки

news

Питання безробіття завжди гостро стояло в Україні. А в час війни працевлаштуватися стало ще важче. особливо гостра ситуація в районах активних бойових дій.

На початок 2023 року у Державному центрі зайнятості офіційно зареєстровано 156 тисяч безробітних українців. З них 71% становлять жінки.

Про це в ефірі інформаційного телемарафону повідомила заступник директора Департаменту реалізації політики зайнятості Олена Мельник, пише УНІАН.

На сьогоднішній день в службі офіційно зареєстровані в статусі безробітного 156 тис. громадян. Найбільша кількість тих, хто звернулися і перебувають на обліку, це жінки – 71%. Щодо регіонального розподілу, найбільше звернень фіксується у Харківській та Запорізькій областях, за ними Дніпропетровська та Сумська,

– розповіла вона.

За словами Мельник, зараз з 26 тис. вакансій, якими володіє служба зайнятості, левова частка – для кваліфікованих робітників, які володіють певним інструментом праці. Також є пропозиції в сфері торгівлі та послуг і є значна кількість вакансій для тих, хто вміє обслуговувати та ремонтувати автомобілі або знаряддя праці.

0 Комментариев