В Україні найближчим часом демобілізують строковиків

news

Йдеться про солдатів, які були призвані на військову службу до початку повномасштабного вторгнення. 

Про це в ексклюзивному коментарі Українському Радіо повідомив секретар РНБО Олексій Данілов.

Читайте також: Немає номерного знаку, не має бути і штрафу: у Луцьку підприємливий водій зняв номерний знак, щоб уникнути штраф за порушення ПДР 

Це рішення прийняли на Ставці Верховного Головнокомандувача, яка проходила вчора, 24 листопада. 

Президент України Володимир Зеленський запропонував провести демобілізацію військовослужбовців строкової служби і військові на Ставці погодилися. Найближчим часом військовослужбовці строкової служби будуть демобілізовані, зазначив секретар Ради національної безпеки і оборони.

Сьогодні відбулося засідання Ставки Верховного Головнокомандуючого і цьому питанню було приділено велику увагу для того, щоб ми справедливо займалися питанням долучення до нашого війська тих людей, які необхідні нам для обороноздатності країни. Що стосується мобілізації людей, які проходили строкову службу, то президент попросив і військові погодилися, що найближчим часом ці люди будуть демобілізовані. Цей процес відбудеться і ми розуміємо, скільки їх”, — розповів Олексій Данілов. 

Також секретар РНБО зазначив, що

строковики, в яких закінчився термін служби, але вони бажають залишитися, можуть зробити це, уклавши контракт. Інші ж будуть демобілізовані. 

Читайте також: Набивали кишені на “відкатах”: на Волині викрили сімох керівників медичних закладів

0 Комментариев