В Україні можуть відновити планові відключення електроенергії: причина не в обстрілах

news

В енергосистемі України вже 20 днів відсутній дефіцит потужності. Але влітку цього року планові відключення світла можуть повернутися.

Плачков попередив, що незважаючи на нинішнє покращення ситуації, дефіцит потужностей може знову виникнути влітку. Причина полягає в тому, що українці почнуть включати додаткові прилади, зокрема кондиціонери.

Коли влітку потеплішає, включатимуться додаткові прилади – кондиціонери, холодильники – це теж може призвести до дефіциту. Енергетикам уже потрібно готуватися до ремонту обладнання та до наступного осінньо-зимового максимуму,

– говорить Плачков.

Голова наглядової ради “Київенерго” нагадав, що енергосистема України пережила 16 масованих ракетних обстрілів рф. Окупантам вдалося пошкодити понад 50% інфраструктури й близько 60% обладнання. Водночас він наголосив, що всі плани росіян провалилися і Україні вдалося уникнути блекауту.

Блекауту в Україні не було – це коли повністю енергосистема відключається, і ми її піднімаємо протягом кількох днів. Відключення були локальними, у деяких регіонах, у всіх регіонах віялові, не віялові,

– зазначив Іван Плачков.

0 Комментариев