В Україні може з’явитися офіційна жіноча військова форма та білизна: розпочалося тестування

news

В Україні розпочали тестувати жіночу військову форму та білизну, яка після може бути затверджена як офіційна

Як розповів міністр оборони Олексій Резніков на своїй офіційній сторінці у соцмережі «Facebook», Міноборони займалося питанням форми для жінок-військових спільно з волонтерами. На даний час перші партії жіночої форми надійшли до декількох бригад на тестування.

Спільно з волонтерами виготовлено два варіанти костюма та спідньої білизни для військовослужбовиць, які будуть досліджені під час експериментального носіння у військових частинах. Також під час експериментального носіння буде досліджено існуючу модель польового костюму шляхом його розукомплектування та надання захисницям кітелю та штанів різної розмірної сітки.

Тож, відповідно до процедури, після тестування форми захисницями, після отримання від них зауважень, побажань екземпляри будуть доопрацьовані виробником, після чого за моїм підписом будуть внесені зміни до наказу Міноборони «Про затвердження Правил носіння військової форми одягу та знаків розрізнення військовослужбовцями Збройних Сил України та ліцеїстами військових ліцеїв,

– заявив Резніков.

За словами міністра, паралельно з цим триває робота з вивчення можливості застосування у жіночій формі тканини з еластаном.

Крім того, каже Резніков, у січні Міноборони планує розпочати роботу щодо впровадження для військовослужбовиць окремого типу черевиків з високими берцями. Те саме стосується і бронежилетів з урахуванням антропологічних властивостей. Експериментальний зразок такого бронежилету вже розроблений українськими виробниками.

0 Комментариев