В школах Волині облаштують укриття: Які навчальні заклади не підпадають під фінансування

news

На облаштування укриттів у школах Волині виділять 47 мільйонів гривень

У квітні цього року Уряд погодив порядок розподілу коштів на облаштування укриттів. Відтак, відповідно до постанови в державному бюджеті для Волинської області передбачена субвенція загальною сумою 47 мільйонів гривень. Використання субвенції здійснюється виключно на засадах співфінансування з місцевих бюджетів.

Для громад Волині визначено співфінансування в розмірі 50%. Це стало відомо 26 травня, під час засідання комісії з розподілу освітньої субвенції на облаштування захисних укриттів у закладах освіти.

Читайте також У Луцьку визначили дошкільні заклади, які працюватимуть влітку 

Серед присутніх – перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Мовенко, заступник голови облдержадміністрації Юрій Гупало та керівники профільних структур. 

«Відповідно до порядку розподілу грошова допомога спрямовуватиметься виключно на реалізацію проєктів для опорних закладів освіти, де загальна чисельність учнів становить не менше 200 осіб, а інших ЗЗСО — не менше 350 осіб», – зауважив Сергій Мовенко.

Також за рахунок субвенції будуть обладнані захисні споруди у тих закладах освіти, які їх не мають, або мають укриття, які потребують капітального ремонту.

Читайте також Лучани мають змогу безкоштовно провакцинувати своїх домашніх улюбленців від сказу: Місця та графік проведення вакцинації 

За інформацією: Волинської обласної військової адміністрації 

0 Комментариев