В Росії надіються, що пісню Джамали заборонять

news

Перший заступник голови комітету Держдуми з інформаційної політики Вадим Дєньгін висловив надію, що керівництво «Євробачення» не допустить до конкурсу пісню про депортацію кримських татар, яку виконує українська співачка Джамала. Про це він повідомив агентству РІА Новини. Пише Главное.

«Дивний вибір. Я впевнений, що там [голосу] накрутили спеціально, щоб зайвий раз вразити Росію», — зауважив Дєньгін. За його словами, схвалення композиції доводить політизованість самого конкурсу.

У той же час він додав, що більшість громадян України, «які не отримують ні зарплат, ні пенсій, дозволити собі дивитися «Євробачення» не зможуть, тому що, по-перше, у них немає чим платити за електрику, по-друге, їм взагалі наплювати буде на це «Євробачення».

Раніше в цей же день офіційний представник конкурсу Пол Джордан заявив, що текст пісні української співачки Джамали про депортацію кримських татар буде перевірений, «в тому числі на ненормативну лексику».
Музичний конкурс «Євробачення 2016» пройде з 10 по 14 травня в Стокгольмі. Росію на конкурсі представить Сергій Лазарєв.

Джамала стала переможцем національного відбіркового туру «Євробачення», результати якого стали відомі ввечері в неділю, 21 лютого. Співачка представлятиме Україну з композицією «одна тисяча дев’ятсот сорок чотири», присвяченій депортації кримських татар сталінським режимом.

У 1989 році Верховна Рада СРСР засудив депортацію кримських татар, визнавши її незаконною і злочинною.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев