В рейсовому автобусі прикордонники Луцького загону знайшли 300 пачок контрабандних сигарет

news

Під час перевірки рейсового автобусу «Брест – Ковель», що слідував через пункт пропуску «Доманове», прикордонники Луцького загону виявили під обшивкою сидіння 300 пачок контрабандних сигарет вартістю майже 6,5 тисяч гривень, – повідомляє Державна прикордонна служба України.

 

Співробітники Держприкордонслужби протягом доби виявили в пунктах пропуску сім транспортних засобів із прихованими тютюновими виробами.

Під час перевірки рейсового автобусу «Брест – Ковель», що слідував через пункт пропуску «Доманове», прикордонники Луцького загону виявили під обшивкою сидіння 300 пачок контрабандних сигарет вартістю майже 6,5 тисяч гривень.

А військовослужбовці Львівського загону в пунктах пропуску «Рава-Руська» і «Грушів» під час здійснення заходів контролю також виявили сховки з контрабандними тютюновими виробами. У мікроавтобусі «Volkswagen» та легковому автомобілі «Ford» були сховані понад 570 пачок сигарет на загальну суму 15,9  тисячі гривень. Товар знаходився у запасному колесі, в бамперах та під обшивкою  транспортних засобів.

Крім того, подібні ситуації зафіксовані в пунктах пропуску «Шегині» та «Порубне». Правоохоронці Мостиського й Чернівецького загонів у паливному баку  «Volkswagen», у кабінах вантажівок «MAN» і «DAF» та між сидіннями й газовим балоном «Audi» знайшли загалом майже тисячу пачок курива.

Усі знайдені контрабандні сигарети вилучено встановленим порядком та передано працівникам фіскальної служби  для прийняття подальшого правового рішення.

Автор статті: Валентина Тиненська

0 Комментариев