В одному з лісництв на Волині проживають олені завезені з Литви: лісники хизуються, що тварини прижилися, а їх поголів’я зростає (+ФОТО)

news

До лісництва на Волині завезли 100 європейських оленів, нещодавний перерахунок встановив, що їх кількість зросла до 125.

У листопаді 2022 року з Литви на Волинь доставили 100 європейських оленів. Вони були поміщені у напіввільне середовище в Ново-Зборишівському лісництві філії “Володимир-Волинське лісомисливське господарство” ДП “Ліси України”. Під час зимового обліку вже зафіксували 125 особин, і очікують, що цього року з’явиться не менше молодняка.

Читайте також Військовий з Волині отримав серйозні травми під час служби на передовій: потрібна допомога  

«Це гарний результат. І він свідчить про те, що тваринам комфортно. Ми постійно за ними спостерігаємо. Звісно, повноцінно підгодовуємо та забезпечуємо інші необхідні умови. Олені дуже обережні. Якщо взимку, особливо коли було багато снігу, підходили ближче на підгодівельні майданчики в той час, як ми підвозили корми, то тепер ні. Лише здалека за нами спостерігають», – розповідає мисливствознавець Григорій Биховець.

Зараз самки-оленів знову вагітні. На червень в лісництві очікують новий приплід. Рішення щодо випуску частини оленів у дику природу, лісники будуть розглядати після народження молодняка. Поки що, умови дозволяють комфортне існування оленям, а також у єгерів є можливість за ними спостерігати. 

Адже вольєр, де утримуються олені займає площу 1200 гектарів.

Також варто відзначити, що ця територія стала новим домом для європейських оленів, адже раніше ці тварини у волинських лісах не зустрічалися.

Читайте також Хто святкуватиме День ангела у березні: календар іменин на березень 2024

За інформацією: Поліського лісового офісу 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев