В обхід блокади кордону: українські фури з Польщі буде перевозити “Укрзалізниця”

news

Наразі проводиться тестовий режим та узгоджуються технічні моменти. 

Про це повідомляє Інтерфакс Україна з посиланням на виступ заступника директора департаменту комерційної роботи АТ “Укрзалізниця” (УЗ) Валерій Ткачов на зустрічі з агроекспортерами  четвер, 07 грудня. 

Читайте також: У Луцьку біля “Варшавського” аварія: є постраждалі

На польській митниці наразі проводять огляд навантаженого 23 українськими фурами тестового контрейлерного поїзда, свою затримку пояснюють необхідністю узгодити габарити вантажів і наявність у фурах пального.

Також посадовець “Укрзалізниці” підтвердив інформацію в поширюваному в інтернеті вірусному відео, на якому залізницею рухаються навантажені на котрейлерні платформи українські фури. У такий спосіб українські експортери намагаються вирішити проблему з перетином українсько-польського кордону, що блокується протягом місяця польськими перевізниками.

Зараз у нас стоїть навантажений поїзд на переході з Хрубешувом (пункт пропуску на українсько-польському кордоні “Ізов – Хрубешув” – ІФ-У). У нас уже є завантажені 23 вагони контрейлерні з фурами“, – сказав Ткачов.

За його інформацією, наразі українська та польська сторони узгоджують технічні питання. У польської митниці є питання щодо габаритів вантажів, а також щодо наявності в баках фур палива.

Найближчим часом ці питання ми намагатимемося вирішити, щоб його пропустили. Щойно цей тестовий поїзд пройде і все буде добре, ми запустимо це в масовому порядку”, – пообіцяв представник “УЗ” і повідомив, що оператором таких вантажоперевезень залізницею буде Український державний центр транспортного сервісу “Ліски”.

Читайте також: Свято Миколая могло завершитися смертю: у Луцьку троє підлітків намагалися вчинити самогубство 

0 Комментариев