В неділю переходимо на зимовий час. Як підготуватися?

news
Традиційно в Україні перехід на так званий “зимовий” час відбувається в останню неділю жовтня. О четвертій годині ранку 25 жовтня 2020 року стрілки годинника та електронні показники часу потрібно буде перевести на одну годину назад. Тобто замість 04:00 – стане 03:00.

Це буде дуже легко, адже більшість наших гаджетів та цифрових пристроїв налаштовані автоматично і зроблять це за нас самі.

ЯК ПІДГОТУВАТИСЬ ДО ПЕРЕХОДУ НА ЗИМОВИЙ ЧАС

Лікарі кажуть, що люди переносять перехід на зимовий час набагато легше, ніж на літній. Та, незважаючи на те, що ми отримаємо для сну додаткову годину, звикати наш організм все одно буде не менш одного-двох тижнів.

Навіть якщо нас порадує можливість у неділю довше поспати й поніжитись у теплому ліжку, наш організм у подальшому відчуватиме певний стрес. У наступні дні та тижні можливі порушення сну, проблеми з концентрацією уваги, дратівливість чи навпаки в’ялість, апатія, зниження працездатності. А тут ще похолодання, осіння депресія, зменшення світлового дня, застуди, епідемія коронавірусу…

До теми: Зимовий час 2020: коли і куди переводять стрілки годинника

Щоб швидше перебудуватися, за тиждень до переведення годинників варто почати лягати спати раніше, хоча б на 15-30 хвилин. Чудово погрітись під ковдрою й заснути в обіймах коханої людини )

Також у цей період рекомендується уникати денного сну, відмовитися від алкоголю та важкої їжі, не пити каву в другій половині дня. І більше гуляти на свіжому повітрі.

На території України діє східно-європейський час: UTC+2 – взимку (листопад-березень), UTC+3 – влітку (квітень-жовтень). Київський час відрізняється на 1 годину від європейського і взимку на 1 годину від московського.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев