В Луцьку до кінця року відкриють амбулаторію загальної практики – сімейної медицини. ФОТО

news

Мешканці 40 кварталу неодноразово звертались до міської влади щодо організації роботи амбулаторії загальної практики-сімейної медицини у їхньому мікрорайоні. Для забезпечення потреб місцевих мешканців у якісних медичних послугах було вивільнено частину приміщення на вул. Гордіюк, 39, яке раніше займала аптека № 133. Нині тут тривають активні ремонтні роботи.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Ознайомитися з ходом ремонтних робіт завітали заступник міського голови Олександр Рачков, радник міського голови Ігор Поліщук, депутат міської ради Андрій Козюра, начальник управління капітального будівництва міської ради Леонід Карабан, начальник управління охорони здоров’я Микола Якимчук та головний лікар Луцького центру первинної медико-санітарної допомоги № 2 Ганна Кравчук.

Начальник управління капітального будівництва Леонід Карабан коротко поінформував присутніх про основний обсяг робіт. Він зауважив, що роботи виконують фахівці підприємства “Ефект”, яке стало переможцями торгів. За його словами, це надійний підрядник, який уже ремонтував ряд приміщень і нарікань на якість робіт жодного разу не було.

На роботи у приміщенні на вулиці Гордіюк, 39 з міського бюджету виділено один мільйон гривень. Уже відремонтовано фасад, триває благоустрій прилеглої території. Леонід Карабан наголосив, що ці роботи хочуть завершити швидше, поки ще дозволяють погодні умови. За його словами, паралельно тривають ремонтні роботи й у середині приміщення. Уже влаштовано стяжку на підлозі та стінах. Далі переходять до оздоблювальних робіт. Начальник управління капітального будівництва зазначив, що для завершення робіт необхідно виділити ще один мільйон гривень.

Головний лікар Луцького центру первинної медико-санітарної допомоги № 2 Ганна Кравчук зауважила, що для функціонування амбулаторії необхідно буде закупити меблі та обладнання. Орієнтовна вартість становить близько одного мільйона гривень. За її словами, нова амбулаторія дозволить покращити якість надання медичних послуг мешканцям 40-го мікрорайону. Крім того, це зменшить навантаження на сам Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги № 2, адже часто консультації сімейного лікаря вистачає для вирішення проблеми пацієнта. Якщо ні, то його направлять на огляд до вузького спеціаліста.

Ганна Крачук зазначила, що у новій амбулаторії будуть обслуговувати 10-12 тисяч лучан. Тут будуть приймати сімейні лікарі, діятиме процедурний кабінет, кабінет для профілактики онкозахворювань, фізіотерапевтичний кабінет та денний стаціонар.

Радник міського голови Ігор Поліщук зауважив, що відкриття цієї амбулаторії дозволить створити комфортніші умови проживання для лучан. Він зауважив, що будівельні роботи йдуть згідно графіку і до кінця цього року її відкриють. За його словами, на найближчій сесії виділять один мільйон гривень для завершення робіт. Ігор Поліщук зауважив, що такі амбулаторії необхідні,адже це зручно для всіх, а особливо людей похилого віку, яким важко їхати через півміста до поліклініки.

Автор статті: Iryna Hupalo

0 Комментариев